RT0603CRD07243RL
MFR.Part #
RT0603CRD07243RL
JLCPCB Part #
C2133050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS