RC2512FK-0768K1L
MFR.Part #
RC2512FK-0768K1L
JLCPCB Part #
C878168
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS