MFR25SDRF52-15R4
MFR.Part #
MFR25SDRF52-15R4
JLCPCB Part #
C1750417
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS