RT1206FRD07487RL
MFR.Part #
RT1206FRD07487RL
JLCPCB Part #
C2104196
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS