RT0603CRC0717R8L
MFR.Part #
RT0603CRC0717R8L
JLCPCB Part #
C4342589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS