TRR03EZPF3830
MFR.Part #
TRR03EZPF3830
JLCPCB Part #
C4050284
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS