RT0805DRD0711R8L
MFR.Part #
RT0805DRD0711R8L
JLCPCB Part #
C2102084
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS