RT0603CRC07120RL
MFR.Part #
RT0603CRC07120RL
JLCPCB Part #
C2141202
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS