CPF0603B3R16E
MFR.Part #
CPF0603B3R16E
JLCPCB Part #
C4217297
Description
-55℃~+155℃ 3.16Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS