RK73G1JTTD3090D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3090D
JLCPCB Part #
C2579431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS