YC162-FR-07360KL
MFR.Part #
YC162-FR-07360KL
JLCPCB Part #
C6363459
Description
2 360kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS