RT0603BRD071K3L
MFR.Part #
RT0603BRD071K3L
JLCPCB Part #
C705738
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS