RC1210JR-072R4L
MFR.Part #
RC1210JR-072R4L
JLCPCB Part #
C163349
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS