RT0603BRC077K5L
MFR.Part #
RT0603BRC077K5L
JLCPCB Part #
C861021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS