RT0402BRC07210RL
MFR.Part #
RT0402BRC07210RL
JLCPCB Part #
C6207526
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS