RT0603WRC077K5L
MFR.Part #
RT0603WRC077K5L
JLCPCB Part #
C1718672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS