RT0805WRE0730K1L
MFR.Part #
RT0805WRE0730K1L
JLCPCB Part #
C1714267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS