RT0603BRC0762KL
MFR.Part #
RT0603BRC0762KL
JLCPCB Part #
C860975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS