NSP15AJB-4R3
MFR.Part #
NSP15AJB-4R3
JLCPCB Part #
C3393078
Description
-55℃~+155℃ 15W 4.3Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS