RN73H1JTTD3090D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3090D100
JLCPCB Part #
C4059215
Description
100mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS