RT0603BRC07383RL
MFR.Part #
RT0603BRC07383RL
JLCPCB Part #
C860859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS