RC2010FK-0793R1L
MFR.Part #
RC2010FK-0793R1L
JLCPCB Part #
C877660
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS