RT1206BRB072K21L
MFR.Part #
RT1206BRB072K21L
JLCPCB Part #
C20166168
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS