RT0603BRA0724R9L
MFR.Part #
RT0603BRA0724R9L
JLCPCB Part #
C7353534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS