MFR25SFBE52-68R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SFBE52-68R
JLCPCB Part #
C1369706
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS