RT0603CRE0712K4L
MFR.Part #
RT0603CRE0712K4L
JLCPCB Part #
C4170957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS