AA0603FR-0768KL
MFR.Part #
AA0603FR-0768KL
JLCPCB Part #
C4150835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS