RT0402FRE07806RL
MFR.Part #
RT0402FRE07806RL
JLCPCB Part #
C854433
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS