RC1206JR-102R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-102R7L
JLCPCB Part #
C20164334
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS