RMC1/16SK2491DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2491DTH
JLCPCB Part #
C5855030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS