RT0402FRE0728K7L
MFR.Part #
RT0402FRE0728K7L
JLCPCB Part #
C854239
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS