AHA25AFB-113R
MFR.Part #
AHA25AFB-113R
JLCPCB Part #
C1568285
Description
113Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS