FMP200JT-52-4R7
MFR.Part #
FMP200JT-52-4R7
JLCPCB Part #
C3517408
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS