RT0402DRD073K65L
MFR.Part #
RT0402DRD073K65L
JLCPCB Part #
C853644
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS