RT0402FRE071K05L
MFR.Part #
RT0402FRE071K05L
JLCPCB Part #
C854164
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS