FMP300JR-73-7R5
MFR.Part #
FMP300JR-73-7R5
JLCPCB Part #
C1775977
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS