AF1210JR-07160RL
MFR.Part #
AF1210JR-07160RL
JLCPCB Part #
C4160926
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS