RT0402FRE0712KL
MFR.Part #
RT0402FRE0712KL
JLCPCB Part #
C854105
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS