RC1206JR-13470RP
MFR.Part #
RC1206JR-13470RP
JLCPCB Part #
C5843013
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS