RC2010FK-0723K7L
MFR.Part #
RC2010FK-0723K7L
JLCPCB Part #
C877258
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS