RT0402FRD0784K5L
MFR.Part #
RT0402FRD0784K5L
JLCPCB Part #
C2104652
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS