RT1210BRD07221KL
MFR.Part #
RT1210BRD07221KL
JLCPCB Part #
C3933365
Description
-55℃~+125℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS