MFR50SDBE52-357K
MFR.Part #
MFR50SDBE52-357K
JLCPCB Part #
C3492300
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS