RT0402FRD0721RL
MFR.Part #
RT0402FRD0721RL
JLCPCB Part #
C4106487
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS