RC0805FR-0780K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-0780K6L
JLCPCB Part #
C137490
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS