AT1206DRE07620RL
MFR.Part #
AT1206DRE07620RL
JLCPCB Part #
C2135177
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS