AF164-FR-07442KL
MFR.Part #
AF164-FR-07442KL
JLCPCB Part #
C1734331
Package
0603x4
Description
4 442kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS