RT0402DRE0711R3L
MFR.Part #
RT0402DRE0711R3L
JLCPCB Part #
C2101671
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS