RC1206JR-7W3K6L
MFR.Part #
RC1206JR-7W3K6L
JLCPCB Part #
C5720993
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS