RT0402DRE0713R3L
MFR.Part #
RT0402DRE0713R3L
JLCPCB Part #
C2101582
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS